Kreatívna tvorba

Kreatívne - výtvarné hračky a tovar pre tvorivosť sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Zamestnajú Vaše dieťa na hodiny, dajú mu možnosť stať sa malým umelcom a získať potrebné zručnosti pri kreslení a maľovaní. 

Kreatívna tvorba V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Angel Malma kreatívna...

  Kreatívna sada Angel Malma je nová, 100% ekologická a bezpečná hračka pre detskú tvorbu, vyvinutá podľa originálnej technológie. Vyrába sa z recyklovaného papiera. Angel Malma sa môže použiť ako pre rôzne hry, tak i pre tvorbu originálneho darčeka, neopakovateľného suveníru, alebo ako ozdoba na Vianoce, alebo Veľkú noc.

  Kreatívna sada Angel Malma rozvíja u detí drobné motorické schopnosti, fantáziu a vnímanie farieb. Vychováva tiež k trpezlivosti, vytrvalosti a citu pre kompozíciu.

  Výsledkom maľovania a zdobenia je unikátne dielo, suvenír, alebo darček. Každá hra je tak neopakovateľná. 

  Nie je vhodné pre deti do 3 rokov!

 • Vymaľuj si matriošku sám!

  Matrioška, tradičný ruský suvenír.

  Vymaľovať si taký suvenír sám - jedinečná možnosť pre mladých domácich majstrov stať sa aspoň na chvíľu umelcom, rozvíjať svoju tvorivosť a fantáziu. To najzložitejšie je už predkreslené, stačia iba farby, trpezlivosť a malá pomoc rodičov. Matrioška je obzvlášť atraktívna, nesúca veľa významov a symbolov ruskej národnej tvorby. Je to najznámejší ruský suvenír vyhľadávaný najmä zahraničnými turistami.